Yaşlı kadına yardımcı olmaya çalışan genç kıza ait iki resim arasındaki zorlayıcı 3 farkı yalnızca yüksek görsel IQ’ya sahip olan kişiler 60 saniye içerisinde bulabiliyor

Zamana karşı mücadele edeceğiniz ve bilişsel işlevlerinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir zeka testi oyunu ile bugünde karşınızdayız. Yaşlı kadına yardımcı olmaya çalışan genç kıza ait iki resim arasındaki zorlayıcı 3 farkı yalnızca yüksek görsel IQ’ya sahip olan kişiler bulabilir.

Bu iki resim arasında ustaca yapılmış olan farklılıklar gözlerinizi çalıştırmanıza ve beyninizi uyanık tutarak egzersiz yapmasına yardımcı olacak. Düzenli aralıklarla egzersize tabi tutulan beyinler, ilerleyen yaşlarda oluşabilecek hafıza problemlerine karşı alınabilecek en basit önlemlerden bir tanesidir.

YAŞLI KADINA YARDIMCI OLMAYA ÇALIŞAN GENÇ KIZA AİT İKİ RESİM ARASINDAKİ ZORLAYICI 3 FARKYukarıda yaşlı kadına yardımcı olmaya çalışan genç kıza ait iki resim görüyorsunuz. İlk bakışta iki resim tamamen birbirinin aynısı gibi görünüyor olabilir ancak bu iki resim arasında sizi oldukça zorlayacak 3 fark var.  Ve bu farklılıkları bulmak için ise sadece 60 saniyeniz var.

Mücadeleye katılarak kendinizi test etmek ve yaşlı kadına yardımcı olmaya çalışan genç kıza ait iki resim arasındaki zorlayıcı 3 farkı bulmaya ne dersiniz? Hadi o zaman başlayalım!

 Neredeyse birbirinin aynısı görünen bu iki resim arasındaki zorlayıcı 3 farkı bulmak için acele etmeyin. Süre diğer iki resim arasındaki fark bulma bulmacalarına göre uzun. Bu yüzden her detayı dikkatli inceleyin ve farklılıkları bulmaya çalışın.

Yaşlı kadına yardımcı olmaya çalışan genç kıza ait iki resim arasındaki zorlayıcı 3 farkı 60 saniye içerisinde bulmayı başardıysanız sizi tebrik ederiz. Gerçekten gözlem yetenekleriniz takdire şayan. Biz bile 3. farkı bulmakta epey zorlandık.

Eğer süre bitmesine rağmen halen daha iki resim arasındaki 3 farkı arıyorsanız endişelenmeyin. Birazdan yaşlı kadına yardımcı olmaya çalışan genç kıza ait iki resim arasındaki zorlayıcı 3 farkın cevabını içeren görseli sizlerle paylaşacağız.

Ama yine de cevaba gitmeden önce mücadeleyi tekrar başlatarak kendinize bir şans verebilirsiniz. Süreyi tekrar başlatarak ikinci bir denemeyi bizce hak ettiniz!

FARK BULMA BULMACASININ ÇÖZÜMÜ

Evet, sizi daha fazla bekletmeden artık cevaba geçelim.

İşte yaşlı kadına yardımcı olmaya çalışan genç kıza ait iki resim arasındaki zorlayıcı 3 fark;

Gördüğünüz gibi yaşlı kadına yardımcı olmaya çalışan genç kıza ait iki resim arasındaki zorlayıcı 3 fark bu şekildeydi. Peki, siz bu fark bulma bulmacasında doğru cevapları kaç saniyede bulabildiniz yorumlarda bizimle paylaşın!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x