İnci Taneleri’ne bomba transfer! Azem’in kızını oynayacak isim belli oldu

Kanal D ekranlarında yayınlanmaya başladığı ilk bölümünden itibaren büyük bir ilgiyle izlenen İnci Taneleri’ne beklenen yeni karakter geliyor.

Dizinin merakla beklenen karakteri Azem’in kızı Nehir rolünü kimin canlandıracağı konusu, izleyiciler ve dizi severler arasında büyük bir merak konusu olmuştu. O isim sonunda netleşti.

Eşini öldürmekle suçlanan ve uzun yıllar hapis yattıktan sonra tahliye olan öğretmen Azem Yücedağ’ın hayata tutunma çabasını konu alan “İnci Taneleri”, ilk bölümünden bu yana izlenme rekorları kırmaya devam ediyor. Kanal D’de yayınlanan dizinin ilk bölümlerinde Yılmaz Erdoğan’ın canlandırdığı Azem, hapisteyken izini kaybettiği iki çocuğunun peşine düşmüş ve oğlu Özgür’ü (Cihan) bulmayı başarmıştı.

‘NEHİR’ BELLİ OLDU

“Zalim İstanbul” dizisindeki performansıyla dikkat çeken ve sonrasında İyilik projesiyle yıldızı parlayan Sera Kutlubey, “İnci Taneleri” dizisinde Nehir karakterine hayat verecek.

NİŞANLISINI OYNAYACAK

“İnci Taneleri” dizisinin oyuncu kadrosuna Sera Kutlubey’in yanında yakışıklı oyuncu Bora Cengiz de dahil oluyor. Son olarak “Ömer” dizisi ve “Zaferin Rengi” filmiyle izleyici karşısına çıkan Cengiz, “İnci Taneleri”nde Nehir’in hayatını değiştiren nişanlısı rolünü üstlenecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x